İlham Veren Kadınlar - Rüzgar Mira OKAN
Son zamanlarda Rüzgar Mira Okan'ın youtube kanalında ki tüm videoları izledim. Mesela yukarıda paylaştığım video çok motive edici . Diğer videoları da öyle aslında. Konuşma tarzı , hayata bakış açısı verdiği mesajlar çok güzel.
Peki kimdir Rüzgar Mira Okan ?
ruzgarmiraokan
Kendi internet sitesinden alıntı paylaşıyorum sizlerle.

"Kişisel Marka, Stil ve İmaj Uzmanı, Konuşmacı, Danışman
Kişisel Marka, Stil ve İmaj Uzmanı Rüzgar Mira OKAN ODTÜ’den mezun olmuştur. Kurumsal iş dünyasında mühendislik, satış, pazarlama, satınalma, müşteri yönetimi alanlarında çalışmıştır.
Amerika Georgia State Üniversitesinde Marka ve Algı Yönetimi ve University of Arts London, London College of Fashion’da Moda ve Stil yüksek öğrenimini görmüştür.
Uzman konuşmacı ve danışman olarak; Kişisel Marka ve Algıla(n)ma Yönetimi, İtibar, İlk İzlenim, Stil, Kurumsal Stil, Marka ve 5 Duyu, Profesyonel İmaj Yönetimi, Renkler ve Kombin, Medya Önü Görünüm, Giyim Kültürü, Lüks Marka, Moda ve Trendler, İş Kültürü konularında çalışmaktadır. Giyimde Gusto, Giyinme Sanatı ve Estetik, Gardırop Yönetimi, Erkek Giyimi ve Styling, Zarafet özel ilgi konularıdır. Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok büyük marka için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemekte, “entertainspeech” eğlendiren sahne konuşmaları yapmaktadır.
Profesyonel iş yaşamındaki bir çok kişiye de kişisel marka ve stil danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bir çok üniversite ve kongrede konuşmacı olarak yer almıştır.
Rüzgar Mira OKAN 2011 yılından bu yana İstanbul Moda Akademisi’nde akademik olarak ders vermektedir. T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı eğitmen ve danışmanıdır".
Youtube da tesadüfen bir videosuna denk geldim ve sonra diğer tüm videolarını izledim. Çok zarif , güzel mesajlar vermek niyetinde, güzel ve akıcı konuşan bir kadın. 
Eğer biraz motivasyona ihtiyacım var diyorsanız kendisini izlemenizi öneririm. Böyle ilham veren kadınların daha çok olması dileğiyle.


3 yorum:

 1. videolarına bakayım denk gelmedi daha evvel

  YanıtlayınSil
 2. Bu hanımefendiye bayıldım özellikle sabah yatağı toplama mantığı çok iyi,uyku modunu bitiren görüntü de denebilir ona şahane🍃
  Paylaşım için çok teşekkür ederim.

  YanıtlayınSil
 3. İlk defa duyuyorum ismini. Bi' bakalım videolarına ;)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.