LR Satış Danışmanı Röportajı

Merhaba
Bugün sizler için LR Danışmanı arkadaşımla yaptığım röportajı yayınlıyacağım. Gözaltı torbaları için çok iyi sonuçlar verdiğini söylediği bir ürününü aldım. Kullanıp yorumlarımı burada paylaşırım. Şimdi bu LR firmasını yakından tanıyalım isterseniz.
 
1.         LR Ürünleri ile nasıl tanıştınız?
Kızımın doğduğundan beri Atopik Egzema rahatsızlığı vardı. Cildi kızarıp pul pul oluyordu. Mustalla Sebamed Bioderma gibi birçok ürün kullanıp memnun kalmamıştım. Bir arkadaş Lr ın bebek serisini önerdi kortizonsuz ve paraben içermeyen ürünlerini kullanıp çok memnun kaldım. 2-3 hafta gibi bir sürede kızımın cildi düzelmeye başladı.  Lr ile böylece tanışmış oldum.
2.         Lr Temsilcisi Olmaya Nasıl Karar verdiniz?
Kızımın ürünleri bittiğinde tekrar ürün istemek için arkadaşı aradım. Kendisi de benimde Lr da iş ortağı olmamı teklf etti hem böylece ürünleri %40 daha uygun alabilecektim. İş ortağı olmak için hiçbir şart yoktu  Kızımın ürünlerini alarak iş ortağı oldum.
Daha sonra akraba çevreme ürünleri tavsiye etmeye  başladım il etapta benim hatırıma aldıkları ürünleri memnuniyetlerinden sonra kendi istekleri ile sipariş vermeye başladılar. Böylece Lr ı artık işim olarak görmeye başladım. Sosyal ağlar sayesinde Lr ürünlerini tanıtıp satış yapabiliyorum.
3.         En çok hangi ürünleri kullanıyorsun? Tavsiye Edebileceğin Ürünler Hangileridir?
Artık tüm günlük ihtiyaçlarımı (şampuan, duş jeli, sıvı sabun, roloon, diş macunu, parfüm, bakım kremleri, makyaj ürünleri) Lr ürünlerinden kullanıyoruz ailece.
En çok tavsiye edebileceğim ürün Box Set tir. Bu set küçük ev kazalarında çok fayda sağlar. Kanı durdurma özelliği vardır, yarayı ve yanığı tedavi  edip iyileşme sürecini hızlandırır. Her evde özellikle çocuklu evlerde bulunması gereken bir set bence.
Ama Lr da ;
Sedef, egzema, bel ve boyun fıtığı, doğum çatlakları, migren, uyku apnesi, varis, sivilce, siyah nokta, yüzdeki kırışıklıklar, güneş ve doğum lekesi, mantar, siğil, nasır, ayak kokusu, kilo sorunu,  kirpik kaş uzatma, saç dökülmesi, dökülen saçların tekrar çıkması, saç kıran, kepek gibi bir çok rahatsızlığa iyi gelen kulanıcı memnuniyetleri  oldukça fazla ürünler de bulunmaktadır.
4.         Neden Lr Ürünleri?
LR 30 yıldır 32 ülkede aktif satış yapan bir Alman Firmasıdır. Ürünlerin hepsi Sağlık Bakanlığı ve Dermatest onaylı ve hepsi sertrifikalı güvenilir ürünlerdir. Ayrıca Aloe vera jel içeceklerde SGS Instıtut Fresenıus mührü mevcuttur.
5.         Kariyer Olanakları Ne? Yeni Başlayacaklar İçin Ne Önerirsiniz?
Bu iş network işidir. Ekibinizi büyüttükçe kazanırsınız. Sizin veya gurubunuzun toplamı ile sattığınız ürünlerle 250 pw ye ulaştığınızda (250pw 350-400 liraya tekabül eder) firma ürünlerinizin karından hariç size prim ödemeye başlar.
Yeni başlayanlar için iş ortağı olduğunuz ay ve omu takip eden 2 ay kendiniz ve gurubunuzun puanı ile 2000 pw olursanız hızlı başlangıç olan saat ödülünü kazanırsınız.
3 ay üst üste 4000 pw olursanız j. Manager olup tablet
3 ay üst üste 8000 pw olursanız manager olup telefon
3 ay üst üste 12000 pw olursanız takım lideri olup araba kazanırsınız. Araba her ne kadar sizin üzerinize olmaz ama tüm sigorta vergi masrafları firma tarafından karşılanır siz sadece benzin koyup gezersiniz nereye gittiğiniz sorgulanmaz.
Ayrıca firmanın düzenlediği kamp tatil yut dışı seyehatleri kazanabilirsiniz.
Orga. Liderlerimiz her ay hemen hemen her şehirde işi anlatmak ve motive olmak adına seminer toplantı düzenliyorlar işleyişi daha ii öğrenmek adına çok faydalı oluyor.
İyi çalışırsanız iyi bit ekip kurarsanız çok ii paralar kazanabiliyorsunuz. Şu an üst liderlerimiz 5-10-20-30-40 bin liralara kadar prim kazanıyorlar.


https://www.facebook.com/profile.php?id=100010338664128&fref=ts


1 yorum:

  1. Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. LR ile tanışması gereken çok insan var daha:)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.