Bloggerlar Paylaşıyor.com da yazıyorum

Selamlar
www.bloggerlarpaylasiyor.com sitesinde yazı yazmaya başladım. Aşağıda orada yayınlanan yazımı paylaşıyorum sizlerle. Yakında bir şey satın almadan önce bu siteye bakıp karar vereceksiniz gibime geliyor:)Merhaba
Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz. 
İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin  farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.
Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor.  Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda ,kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.  
                                                                                                       Sevgilerimle....... 

10 yorum:

 1. Tebrikler olmadı sanırım o zaman hayırlı olsun der yukardan kopya çekerim :D

  YanıtlaSil
 2. Tebrik ederim, ne hoş bir gelişme bu.

  YanıtlaSil
 3. başarılar diliyorum sana
  ne kadar güzel ve doğal yazmışsın
  benziyoruz çok güzel hepsine katılıyorum söylediklerinin
  öptüm seni
  bir gün kızılaya gelsen öğlen birlikte bir öğle yemeği yesek diyorum ne dersin?

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.